ŠPRTI Mutěnice

Vítejte na stránkách klubu stolního hokeje, kategorie billiard-hockey šprtec

Příští zápas

42. mistrovství ČR, Mutěnice

3.12.2022 proběhlo v Mutěnicích 42. mistrovství ČR stolního hokeje, kategorie billiard-hockey šprtec.

Bylo nám ctí, že po třech letech učinkování týmu ŠPRTI Mutěnice nám byla svěřena organizace takto významné události. Společně s naší mateřskou organizací T.J. Sokol Mutěnice, a za podpory obce Mutěnice, jsme se vynasnažili tuto akci co nejlépe zorganizovat, aby všichni účastníci na ni příjemně vzpomínali. Podle ohlasu účastníků si dovolím konstatovat, že jsme tuto organizačně náročnou akci perfektně zvládli. Účastníkům mistrovství se líbily jak prostory KD, ubytování, pohostinnost, tak i výborná káva a vynikající oběd od Jídelny U Malířů (Čejč). Můj velký dík patří nejen starostovi zdejšího Sokola Tomáši Mičolovi, ale i Lenkám Trávníkovým a Marcele Mokrušové.

Letos se kvalifikovalo opět 7 hráčů ŠPRTI Mutěnice! Ale jeden z nich výrazně překvapil. Marek Švéda z pozice šestého nasazeného hráče v kategorii Junioři vyhrál titul Mistr republiky! ???????? Další ŠPRT se už na stupně vítězů nedostal, ale byly tam ještě dvě 4. místa.

Na MČR se tradičně vyhlašují vítězové Českého poháru, takže se mohutně zatleskalo také Janu G. Hajduchovi za vítězství v kategorii starší žáci! ????

Toto jsou opravdu velké výsledky, a tyto dvě velké události dokázal tým ŠPRTI Mutěnice vyprodukovat jen za tři roky své existence! Neváhejte a přidejte se k nám! Tréninky PO+PÁ 17-19 v Ponorce. Pojďte s námi vyhrávat!